629936

نوآوری تکنولوژی داهوا در شناخت چهره

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

هوش مصنوعی یا Ai که مخفف Artificial Intelligence است که امروزه در دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی به کار می رود که یکی از کاربردهای آن تشخیص چهره است و با توجه به سرعت فناوری و رشد سخت افزار ها، الگوریتم های عمیق یادگیری تشخیص چهره موثر تر و دقیق تر شده است. در میان این روند فناوری Dahua آخرین تکنولوژی تشخیص چهره AI خود را برای کمک به کاربران نهایی و برای رفع نیازهای واقعی در سیستم های امنیتی جهت حفاظت از زندگی و دارایی و به منظور بهبود خدمات مشتریان، رونق داده است.

نرم افزار های تشخیص چهره به دو قسمت امنیتی و غیر امنیتی تقسیم می شوند که تمرکز امنیت بیشتر پیرامون کنترل و نظارت بر شهر است که  اپراتور موظف به تشخیص افراد مشکوک درون جمعیت است که در مقیاس های کوچکتر قابل استفاده در مدرسه ها و بیمارستانهاست.که افرادی که می خواهند به محیط های بحرانی دسترسی داشته باشند سریعا شناسایی شوند. مثلا برای مغازه های میتوان دیتابیسی از چهره های دزدان تهیه کرد و اگر شخصی که در دیتا بیس است وارد مغازه یا ساختمان شد سیستم امنیتی هشدار دهد.

راه حل های تشخیص چهره :


به گفته james wang، مدیر بخش فنی کسب و کار خارج از کشور در تکنولوژی داهوا این کمپانی راه حل های تشخیص چهره را در سه قسمت ارایه میدهد که این سه سطح عبارتند از لبه – دامنه لبه و ابر که هر کدام را با برنامه و

۲ دیدگاه

  1. سلام ممنون میشم اگر اطلاعات کامل تری در رابطه با هوش مصنوعی و تشخیص چهره هوشمند بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی